Polityka prywatności

1.      Polityka Prywatności przedstawia zasady informujące Użytkowników sklepu o aspektach pozyskiwania, przetwarzania i zabezpieczania danych osobowych w ramach usług sklepu internetowego www.e-luksusdom.pl

2.      Podstawą prawną Polityki Prywatności jest Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych wraz z nowelizacją (DZ. U. 2015. POZ. 2135 Z PÓŹN. ZM.)

3.      Administratorem danych osobowych, wykorzystywanych tylko i wyłącznie w celach dotyczących usług świadczonych przez firmę Luksus Dom Piotr Adamski, jest wyżej wymieniony podmiot. Dane kontaktowe:

Luksus Dom, Piotr Adamski

Ul. Śremska 7B

63-100 Zbrudzewo k/Śremu

NIP: 785-100-09-66, REGON: 630795397

4.      Dane, które zbieramy czyli: imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, telefon kontaktowy, służą tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia łącznie z realizacją wysyłki. Informujemy, że dane osobowe klientów są poufne i starannie zabezpieczone w naszej bazie danych.

5.      By skorzystać z usług sklepu www.e-luksusdom.pl nie jest obowiązkowe zakładanie konta użytkownika.

6.      Użytkownicy, którzy założyli konto użytkownika mają prawo do wglądu, ich poprawienia, aktualizacji, uzupełnienia oraz możliwości żądania zakazu lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania

7.      Witryna sklepu www.e-luksusdom.pl działa w systemie cookies jak każda strona internetowa.

8.      Właściciel www.e-luksusdom.pl informuje, że zgodnie ze zmianami w Polityce Prywatności zostaną wprowadzone odpowiednie zmiany w zapisie.

Dziękujemy,

Piotr Adamski